פרקטלי פתרונות דקורציה
פרקטים - וילונות - שטיחים - דשא סינטטי

"לקנות מבלי לצאת מהבית"
053-57-57-57-3

    שטיחי כניסה מקצועיים

 שטיחי כניסה מקצועיים

    ניקוי ספות

   ניקוי ספות מבד ועור

וילון רומאי


וילון הרומאי נופל בקטגוריה של סוגי וילונות בד קלאסיים, בסגנון 'נופל' ייחודי לו. מבנה החפים של הוילון והתנועה החיננית שלו כלפי מעלה מדגישה את הבד ממנו הוא תפור, וילון רומאי לא רק מקנה הצללה מדויקת הוא משתלב נהדר בכל סגנון עיצובי. 

כולנו מכירים את תכונות הסגנון של וילון רומאי, סגנון בד הנופל בחלקים מסודרים וקבועים מראש החלון לכיוון מטה. היופי שבוילון הרומאי הוא ביכולת לספק הצללה מושלמת למי שמבקש באמת צל בתוך המתחם הפנימי של החדר. כמובן סוג וצבע הבד משפיע את איכות וכמות האור שיכנס לחדר
 

 

מאפייניו של וילון הרומאי

 
וילון רומאי הוא וילון הנאסף כלפי מעלה על ידי מערכת חוטים או מסילה חשמלית. הוילון מורכב מחלקי בד רוחביים שווים המחוברים על ידי מערכת חוטים מרכזית, משיכה בשרשרת הוילון מעלה את הפסים הרוחביים כלפי מעלה או מורידה אותם כלפי מטה. התפירה של וילון רומאי נעשית במרחבים שווים עובדה שמאפשרת גלילה חלקה ורציפה הייחודית לסוג זה של וילון. 
 
וילונות רומאיים מעוצבים מסוגים רבים של בדים: בדים טבעיים, בדים סינטטיים, דוגמאות שונות או בדים חלקים, הכול בהתאם לרצונו של הלקוח וההתאמה לחלון ולעיצוב החדר. כל סוג של בד מקנה לוילון נופך שונה ומשנה את מראהו והשפעתו על העיצוב הכללי. 

וילון רומאי - גלריה


וילון רומאי - סוגים


וילונות רומאיים ניתן למצוא בשלושה סוגים עיקריים: 
 
  • וילון רומאי קלאסי – עשוי חפים רוחביים העולים אחד אחר השני במשיכת חוט. 
  • וילון רומאי רך – וילון העשוי מקשה אחת העולה בגלים עלפי מעלה, הגלים מעניקים אפקט רך לוילון. 
  • וילון פנלים – מורכב מסט של וילונות רומאיים כאשר כל פנל ניתן להסטה הצידה, מתאים במיוחד לחלונות גדולים. 
 
וילון רומאי לא רק וורסטילי מאוד ובעל מראה מיוחד, הוא גם פרקטי ביותר. ניקוי של וילון רומאי מאוד פשוט ודי לשאוב אותו בשואב אבק אחד לחודש כדי להחזיר לו את המראה הנקי והאסתטי. אחת לכמה שנים ניתן לנקות את הוילון ללא צורך בפירוקו. 

סוג הבד משפיע על מראה הוילון הרומאי מקצה לקצה, בדים טבעיים כמו כותנה ופשתן ישרו אווירה כפרית וטבעית, ואילו בדים צבעוניים ומודרניים ישרו אווירה עדכנית וחדשנית. קלות השימוש בוילון בדומה לוילון הגלילה מאפשר תמרון קל בין פתיחה לסגירה באמצעות השרשרת המתגלגלת בצידה של הוילון.
וילון רומאי משמש גם כאלמנט עיצובי מעבר להיותו כפונקציות וילון הצללה בלבד. כלומר, לדוגמא וילון רומאי הינו פתרון מצוין להסתרת ארגזי תריסים למיניהם מעל לחלונות. בנוסף, וילון רומאי מסוגל להסתיר נוף אינו רצוי ואף להבליט נוף רצוי. חלוקת כמות הכנפיים המתפרסות על חלונות גדולים תלויה ברוחב החלון. גובה הוילון יכול לבוא על פי צורך החלון.
 

וילון רומאי לכל חלל 

 
הוילון הרומאי מתאים לכל חלל החל מחלל מודרני בקו עיצובי נקי ועד לחללים כפריים. המגוון הגדול של הבדים המשמשים ליצירת וילון רומאי מעניק לנו את היכולת לבחור את רמת ההצללה המדויקת, את כמות האור שחודרת מבעד לוילון וכמובן את העיצוב המושלם לחלל בו הוילון יורכב. וילונות רומאיים מתאימים לבתים פרטיים לכל חדר החל מחדר ילדים ועד לסלון ולמטבח, למשרדים, לחדרי ישובות, למכוני כושר, לחדרי לובי מפוארים וכו'. 
 
וילונות רומאיים ניתנים להתקנה על גבי מסילה חשמלית כמעט מעל כל חלון. המנגנון הפשוט של הוילון הרומאי לא מצריך מקום רב. וילונות רומאיים המותקנים על פני מסילה חשמלית מעניקים לחלל תחושת יוקרה, מראה ייחודי ואסתטיקה איכותית במיוחד. 
 

ניקוי ותחזוקה קלה


באופן כללי, ניתן לטפל בלכלוך היומיומי כמו אבק, שערות ופיח מהאוויר באמצעות שאיבת האבק בתדירות של אחת לחודש. בכל תקופה ארוכה, אחת לכמה שנים, ניתן לנקות את הוילון הרומאי בעודו תלוי, ללא כל צורך בפירוק.

חברת קלינ-טק חושבת על הלקוח גם לאחר הקנייה, אי לכך נותנת שירות ניקוי וילונות עד לבית הלקוח. כלומר, צוות מגיע לבית הלקוח ומנקה את הוילונות באמצעות ציוד וחומרי ניקוי מיוחדים בעודם הוילונות תלויים. הייבוש מהיר, תוך שעות ספורות, ללא כל חשש להתכווצות, סימני השחמה או כיווצים, ללא צורך בגיהוץ, במחיר פרקטי ויעיל.

ניתן לקבל את הוילון הרומאי בהפעלה חשמלית. בלחיצת כפתור על ידי מתג או שלט רחוק ניתן לשלוט על הפתיחה והסגירה של הוילון.
 

וילון רומאי 'הכול כלול' בקלינ-טק 

 
בקלינ-טק אנו שמחים להציע ללקוחותינו וילון רומאי מכל הסוגים במגוון רחב של בדים ודוגמאות והתאמה מושלמת של הוילון לחלון אליו הוא מיועד. בקלינ-טק אנו מגיעים עד אלייך ומציגים את כל דגמי הוילונות הרומאיים שברשותנו. אך יותר מזה, כשמגיע הזמן לנקות את הוילון אנחנו מתייצבים אצלך ומחזירים את הוילון לחיים חדשים. רק בקלינ-טק אנו עושים את כל המאמץ עבורך ומספקים לך שירות 'הכול כלול'. 
לייבסיטי - בניית אתרים